Video Sources 29369 Views

  • Filmci Dayı Viphotstream.club
Bloodshot: Durdurulamaz Güç izle

Bloodshot: Durdurulamaz Güç izle

Mar. 05, 2020United States109 Min.PG-13
Oyunuz: 0
8.7 26
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Bloodshot: Durdurulamaz Güç izle Türkçe dublaj Bloodshot: Durdurulamaz Güç full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Bloodshot: Durdurulamaz Güç Film Konusu;  Denizci olan Ray Garrison isimli bir adam ve karısı öldürülür. Bunun ardından bir grup varlıklarını gizleyen bilim adamı Ray Garrison’ı nanoteknoloji yardımıyla hayata geri döndürür. Ray bundan sonra kendi gibi olan süper askerlerle çalışacaktır. Bu sırada ise geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamıyordur. Ama hafızası geri gelmeye ve karısı ile kendisini kimin öldürdüğünü hatırlamaya başladığında her şeyi yok etmek için mücadele Bloodshot: Durdurulamaz Güç vermeye başlayacaktır. Garrison, yavaş yavaş bu cinayetin ardındaki komployu ortaya çıkaracaktır.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç izle

Bloodshot Ray Garrison ve karısının öldürülmesinin ardından, Garrison’ın nanoteknoloji ile hayata geri dönmesini konu alıyor. Bu geri dönüşten sonra geçmişine dair hiçbir şey hatırlamayan kahramanımız, kendisi gibi yeniden hayata döndürülmüş süper güçlere sahip askerlerle çalışacaktır.

Bloodshot izle

Bloodshot izle Ancak bir noktada hafızası geri gelmeye başlar, kendisini ve karısını katledenlerin kim olduğunu hatırlar ve mücadelesi yön değiştirir. Bu cinayetin ardındaki komployu ortaya çıkarmak için bütün imkanlarını seferber eden Garrison’un hikayesini konu alıyor.

Bloodshot Türkçe Dublaj izle

 

Bloodshot: Durdurulamaz Güç izle
Orijinal İsmi Bloodshot
IMDb Puanı 5.7 42,660 votes
TMDb Puanı 7 2,693 votes

Yönetmen

Dave Wilson
Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar80

Benzer Başlıkları

Kaplan – Sangre en la boca izle – Erotik
Mahremiyet izle Erotik – Intimacy
Biker Boyz izle – Hız Çetesi
Yeni Dünya: Amerika’nın Keşfi izle
Richard Jewell izle
Fantastik Dörtlü 1 izle
Sıradan Bir Kadın – Nur eine Frau izle
The Rookies izle
Stargirl izle
Prityazhenie 2 izle Invasion
Kaçış Planı 3 izle – Escape Plan: The Extractors
Baahubali 1: Başlangıç izle