Video Sources 39784 Views

  • VİP HD FASThotstream.club
Eltilerin Savaşı izle

Eltilerin Savaşı izle

Jan. 31, 2020Turkey
Oyunuz: 0
7.1 144
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Eltilerin Savaşı izle Türkçe dublaj Eltilerin Savaşı full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Eltilerin Savaşı Film Konusu;  Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolde oynadığı, senaryosunu Gupse Özay’ın yazdığı yönetmenliğini Onur Bilgetay üstlendiği Eltilerin Savaşı filmi 31 Ocak’ta vizyona girecek.

Eltilerin Savaşı filmi izle

İki elti arasındaki tatlı ve eğlenceli rekabetin, dillere plesenk olacak replikler ve şarkılarla beyazperdeye yansıdığı film, sosyal medyanın günlük hayata kattığı renkleri de kahkaha dolu bir senaryoyla  izleyiciye aktarıyor. Sadece kadınların değil, aile içindeki erkeklerin de dünyasının kapılarını aralayacak olan filmde, 2 kardeş olan Selim ve Fatih’in, eltilerin savaş rüzgarına Eltilerin Savaşı izle kapılma hikayesi de beyazperdeye eğlenceli bir dille yansıyor.

Eltilerin Savaşı filmi full izle

Filmde, Sultan ve Gizem’in sosyal medya düşkünlükleri, evlilik anlayışları, aile kurarken yaşadıkları ilginç olayların Selim ve Fatih’i nasıl etkiledikleri eğlenceli bir dille ele alınıyor.

Orijinal İsmi Eltilerin Savaşı
Paylaşımlar63

Benzer Başlıkları

Toy Story 4 – Oyuncak Hikayesi 4 izle
The King’s Man izle
Hep Yek 1 izle
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle
Zombieland 2: Double Tap izle
Senden Bana Kalan izle
Dolittle izle Dr. Dolittle Yolculuğu
Şirinler 3 Kayıp Köy izle
Şeker Kız Candy izle
Alvin ve Sincaplar 3 Eğlence Adası izle
Eyyvah Eyvah 2 izle
Knives Out izle – Bıçaklar Çekildi