Video Sources 154601 Views

  • Sıfır Bir hotstream.club
Sıfır Bir Sinema Filmi izle

Sıfır Bir Sinema Filmi izle

sııfır bir filmi izleTurkey
Oyunuz: 0
8.4 246
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Sıfır Bir izle Sıfır Bir full izle tek parça hd 1080p kalitede seyret Sıfır Bir Film Konusu; Sıfır bir dizisi bittikten sonra, yapımcılar ve oyuncu kadrosu Sıfır Bir efsanesini tek bölümde bir filmde çekmeye karar verdiler.Savaş Satış ve ekibi, 2020 yılına bomba gibi bir giriş yapmak istiyor.Sıfır bir filmi, 2020 yılında sevenleriyle buluşacak.Adana sokaklarında Sıfır Bir izle suçluların peşinden koşmakla, mahallerinde dolaşan pislikleri temizlemekle uğraşan Savaş, bu kez insan tacirlerine karşı ”Sıfır Bir” bir mücadele verecek.

Sıfır Bir izle

Sıfır Bir, Adana’daki suç dolu hayatlarını arkalarında bırakarak İzmir’e yerleşen Savaş, Cihat ve Azad’ın hikayesini konu ediyor. Adanalı çete lideri Savaş, Cihat ve Azad ile birlikte şiddet dolu geçmişlerini arkalarında bırakmaya karar verir.

Sıfır Bir Sinema Filmi izle

Sıfır Bir izle Üç arkadaş hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak için Adana’dan ayrılıp, İzmir’e yerleşir. Burada kendilerine silahlardan uzak yeni bir hayat kuran üç arkadaş, bir oto yıkamacı açar.

Sıfır Bir Full izle

Ancak onlar geçmişlerinden ne kadar uzak kalmak isteseler de kendilerini Sıfır Bir yeniden savaşın ortasında bulur. Melek adındaki küçük bir kız çocuğu, başına gelen onca kötü şeyin ardından Savaş ve arkadaşlarının yanına sığınınca ekip harekete geçer.

Sıfır Bir HD izle

Melek’e taciz eden ve annesinin organlarını alıp onu ölüme mahkum eden adamların peşine düşen Savaş, Cihat ve Azad, kendilerini dönüşü olmayan bir yolun içinde bulur.

 

 

Sıfır Bir Sinema Filmi izle

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar715

Benzer Başlıkları

Babamın Ceketi izle
Yeryüzündeki Son Aşk izle – Perfect Sense
Theresa ve Allison izle
Nymphomaniac Vol I – İtiraf: Bölüm 1
Aşkın Peşinde izle – Elegy
Suç Çetesi izle – Gangster Squad
Horse Girl izle
Kaplan – Sangre en la boca izle – Erotik
Grinin Elli Tonu izle – Fifty Shades of Grey
Body Heat Vucut Ateşi izle
Balon Pilotları izle The Aeronauts
C Blok izle
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!