Video Sources 526 Views

  • Filmci Dayı Viphotstream.club
Only izle

Only izle

Mar. 06, 2020United States98 Min.
Oyunuz: 0
9 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Only izle Türkçe dublaj Only 2019 full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Only Film Konusu; Gizemli bir kaynaktan yer yüzüne yayılan virüs kadınları hedef almaktadır. Milyonlarca kadının ölümüne sebep olan virüsün çaresi bulunamıyor.

Only izle

Tek çare yer yüzünde tüm kadınlar öldüğü zaman nesli yeniden yaratmak amacıyla, henüz ölmeden önce kadınların yumurtalıklarının alınarak saklanmasıdır. Devlet sağ kalan tüm kadınları bu amaçla toplamaya başlamıştır bile.

Only filmi izle

Şehirde sevgilisiyle birlikte Only izle yaşayan Eve, sağ kalan sayılı kadınlardandır. Böyle bir zor zamanda sevgilisi Eve’yi bir yandan amansız hastalıktan, bir yandan da devlet tarafından alınmaktan korumaya çalışan Will, onu ev hapsine alıyor ve onun için evde steril bir ortam hazırlıyor.

Only 2019 Türkçe dublaj izle

Fakat sonunun ne zaman geleceği bilinmeyen Only izle bu karantinayı sürdürmek o kadar da kolay olmuyor. Genç çiftin yaşam mücadelesini, acılarını ve tüm duygularını başarılı bir şekilde ekranlara taşıyan film seyircisine duygu, umut ve sevgi dolu anlar yaşatacak niteliktedir.

Only izle
Orijinal İsmi Only
IMDb Puanı 4.6 161 votes
TMDb Puanı 4.7 3 votes
Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Prison Girls (1972) izle
Artemis Fowl izle
O Fantasma izle
Çıplak Ten izle – Live Flesh
Salgın izle
Gökdelen izle Skyscraper
Hayvan Bakıcısı – Zookeeper izle
365 Gün izle
The Lighthouse izle
İngiliz Hasta – The English Patient izle
Diverted Eden izle
Aşkım izle – Chéri