Video Sources 8034 Views

  • Filmci Dayı Viphotstream.club
Sonic the Hedgehog izle

Sonic the Hedgehog izle

Feb. 13, 2020Canada, Japan, United States
Oyunuz: 0
8.5 33
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Sonic the Hedgehog izle Sonic the Hedgehog izle Türkçe dublaj Sonic the Hedgehog izle full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Sonic the Hedgehog Filminin konusu; Kirpi Sonic, peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic’in hikayesini konu ediyor. Hükumet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak Sonic the Hedgehog Full HD izle için peşine düşer. Devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba Kirpi Sonic olan Green Hills’in şerifi Tom Wachowski, Sonic’in peşine düşen hükumet yetkililerinden kaçmayı Sonic the Hedgehog başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Kirpi Sonic izle

Kirpi Sonic izle Çocukluğumuzun kahramanı ve süper hızlı Kirpi Sonic animasyon filminin çıkacak olması biz değerli izleyenleri ve takipçileri çok memnun etti.Şeytani doktora karşı büyük bir macera verecek Kirpi Sonic doktorun ele geçirdiği güç yüzükleri geri almaya çalışacaktır.

Kirpi Sonic Türkçe Dublaj izle

Kirpi Sonic 2020 yılında vizyonda olacak Kirpi Sonic filmi, bizi bir kez daha hükumet tarafından kovalanan ve  yakalanmak istenen mavi kirpinin hikayesi.

Sonic the Hedgehog izle
Sonic the Hedgehog izle
Orijinal İsmi Sonic the Hedgehog
Paylaşımlar16

Benzer Başlıkları

Mumya 2 Geri Dönüyor izle
James Bond Skyfall izle
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı izle
Ölümüne Dans – Dance to Death izle
Fantastik Dörtlü 1 izle
Stuber izle
Matrix 1 izle
Çürük Elma izle Black and Blue
Bloodshot: Durdurulamaz Güç izle
V for Vendetta izle
Fantastik Dörtlü 2: Gümüş Sörfçü’nün Yükselişi izle
Star Wars 9 Yıldız Savaşları Bölüm 9 izle
مشاهدة افلام اون لاين