Video Sources 2315 Views

  • Filmci Dayı Viphotstream.club
The Grudge izle

The Grudge izle

Jan. 02, 2020Canada, United StatesR
Oyunuz: 0
9.7 3
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

The Grudge izle Türkçe dublaj The Grudge full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret The Grudge Film Konusu; Bekar bir anne ve genç bir dedektif ile birlikte mahallesinde ”The Grudge” bulunan evde yaşanan bir cinayeti araştırmaya başlar. Banliyöde bulunan evin genç annesi, tüm ailesini evin içinde katletmiştir. Olayı incelemekle görevlendirilen bir dedektif ve kadın, araştırmalarını ilerlettikçe evin, içinde yaşayanları ölüme mahkum eden bir hayalet The Grudge tarafından lanetlendiğini keşfeder. Mahallesindeki laneti öğrenen bekar anne, kendisini ve oğlunu lanetli evdeki şeytani ruhlardan kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.2020 yapımı The Grudge (Garez) iyi seyirler.

The Grudge izle

The Grudge izle Mahallede bulunan bir cinayeti araştırmak için bir dedektif görevlendirilir.Banliyöde bulunan evin annesi, tüm aile fertlerini öldürmüştür.

The Grudge Türkçe Dublaj izle

Bekar bir anne, mahallesinde yaşanan bu korkunç olayı dedektifle beraber incelemeye başlar.Evin içerisindeki The Grudge şeytani varlıklar buna müsade etmeyecek ve annenin lanetlendiğini fark edecektir.

The Grudge Filmi Full izle

The Grudge izle
The Grudge izle
The Grudge izle
Orijinal İsmi The Grudge
Paylaşımlar2

Benzer Başlıkları

Zombi Ekspresi 2 Peninsula izle – Train to Busan 2
Brightburn izle – Şeytanın Oğlu
Kamera – Cam (2018) izle
Gerisayım izle
Abrakadabra 2019 izle
Gretel ve Hansel izle
Theresa ve Allison izle
Swallow izle
Helter Skelter izle
Hayvan Mezarlığı izle Pet Sematary 2019
Blood 13 izle
Pari (2018) izle