Video Sources 81 Views

  • Filmci Dayı Viphotstream.club
Walkaway Joe izle 2018

Walkaway Joe izle 2018

May. 08, 2020United States89 Min.
Oyunuz: 0
7 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Walkaway Joe izle türkçe dublaj

Walkaway Joe

2018 tarihli bu aksiyon filmi, kendisini terk eden babasını bulabilmek için yollara düşen bir çocuğun hikayesini konu alıyor. Dallas isimli bu çocuk, bu yolculuğu sırasında bir adamla tanışacak ve işlerin seyri ondan sonra değişecektir. Bir şey uzadığı zaman “Dallas’a döndü” deriz ya hani, bakalım Dallas bu filmde neler yapacaktır?

Walkaway Joe Konusu

Dallas, birkaç kardeşi ile birlikte orta yollu bir hayat sürmektedir. Babaları kendilerini küçükken terk etmiştir. Dallas artık iyice büyümüştür ve kendilerini terk edip giden babalarını bulup hasret giderme zamanı çoktan gelmiştir. Hem Dallas ve kardeşleri aynı zamanda ona hesap sormak distemektedir. Dallas bunu kafasına koymuştur ve ne olursa olsun babasını bulacaktır. Bunun için bisikletine atlar ve yollara düşer. Bu yolculuk sırasında Joe Haley isimli bir adamla karşılaşır. Bu adam geçmişinden kurtulmak istemektedir, yani anlayacağınız derdi başından aşkındır. Ama Dallas’ı yollarda bir başına bırakmak da içine sinmez. Onun güvenliğinden kendini sorumlu hisseder ve istemeyerek de olsa mecburen onu yanına alır. Peki bu süreçte Joe ve Dallas neler yaşayacaklardır? Yoksa, yoksa Joe, Dallas’ın babası mıdır? “Yok artık daha neler, filmi anlattınız zaten” demeyin çünkü filmin bambaşka bir kurgusu var. Öğrenince şok olacağınız bu gerçek için filmi izleyebilirsiniz.

Walkaway Joe Oyuncuları

Filmin yönetmen koltuğunu Tom Wright doldururken senaryosu Michael Milillo tarafından yazılmış. “Preacher” dizisinden aşina olduğumuz Julie Ann Emery, “A Boy Called Po”dan tanıdığımız genç yıldız Julian Feder, Susan Gallagher, Andrea Frankle ve David Jensen gibi oyuncular da filmin kadrosunu oluşturuyor.

Walkaway Joe izle 2018
Orijinal İsmi Walkaway Joe
IMDb Puanı 6 445 votes
TMDb Puanı 8.5 2 votes

Yönetmen

Tom Wright
Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

The Last Thing He Wanted izle
9 Songs izle 9 Şarkı
The Parts You Lose izle
Sessiz Bir Yer 2 izle A Quiet Place Part II
John F. Donovan’ın Ölümü ve Yaşamı izle
Çiçero izle
Rome Akbar Walter izle
Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği izle
Gizli Bahçe – The Secret Garden (2020) izle
Judy izle
Lucy Gökyüzünde izle
Dağ 1 izle

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!