Video Sources 42 Views

  • VİP HD FASThotstream.club
Article 15 izle

Article 15 izle

May. 28, 2019India130 Min.Not Rated
Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Article 15 izle Türkçe dublaj Article 15 full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Article 15 Film Konusu; Hindistan’a dürüst, güvenilir, işini yapmayı seven bir polis atanır. Bu sırada bölge iki genç kızın gizemli cinayetiyle çalkalanmaktadır. Cinayetleri aydınlatmaya çalışırken kast sisteminin adaletsizliği, toplumsal sınıf farklarının iki yüzlülüğü, güçlülerin güçsüzler üzerindeki zalim ego savaşı, haksızlık, hukuksuzluk, yalakalık ve dalkavukluk, halkın açlık ve sefaleti genç polisi oldukça yormuştur.

Article 15 izle

Genç polisin haksızlıkla kendi çapında verdiği mücadeleyi izleyeceğimiz bu filmi Anubhav Sinha yazıp yönetiyor. 2019 yılı Hindistan yapımı bir film olan Article 15 suç dram tarzını son yıllardaki en iyi örneklerinden biri olacağının sinyallerini şimdiden veriyor. +16 değerlendirilen filmde gerçekçi sahnelerle kendinizi Hindistan’da bir kırsalda hissedeceksiniz. 125 dakika boyunca başından kalkamayacağınız Article 15 dünyanın gerçeklerini izleyicinin yüzüne çarparak izledikten saatler sonra bile insanda tarif edilmez bir hüzün bırakıyor.

Article 15 filmi izle

Başrollerinde Ayushmann Khurrana, Nassar, Manoj Pahwa isimlerini gördüğümüz Article 15 alışılmış Hint filmlerinin oldukça dışında bir tarz yakalamış görünüyor. Adalet ve hak kavramlarını size yeniiden defalarca sorgulatacak film eleştirmenlerin büyük beğenisini toplamış görünüyor.

Article 15 izle
Article 15 izle
Article 15 izle
Article 15 izle
Article 15 izle
Article 15 izle
Article 15 izle
Article 15 izle
Article 15 izle
Article 15 izle
Orijinal İsmi Article 15
IMDb Puanı 8.2 16,153 votes
TMDb Puanı 7.5 48 votes
Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Ateşle Oynayanlar izle
A Fall From Grace izle
Zehirli Sarmaşık izle – Poison Ivy
Dayı Bir Adamın Hikayesi izle
After izle
Bitter Moon – Acı ay izle Erotik
Oththa Seruppu Size 7 izle
Çavuş Will Gardner izle
Yeşil Yol izle The Green Mile
In Bed izle – En La Cama
Gerçeğin Peşinde izle
B.A. Pass izle