Video Sources 48 Views

  • VİP HD FASThotstream.club
Hep Yek 1 izle

Hep Yek 1 izle

Feb. 05, 2016Turkey125 Min.
Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Hep Yek 1 izle Hep Yek 1 full izle tek parça hd sansürsüz 1080p kalitede seyret Hep Yek 1 Film Konusu; Cevat, Türkiye’nin ünlü Kabadayılarından birinin şehvet ve şan düşkünü oğludur. Uluslararası alanda şöhrete sahip manken Camilla’yı tutkulu aşkı sonucunda kaçırmaya karar verir.

Hep Yek 1 izle

Bu kaçırma operasyonunu Cevat adına Ziya Baba üstlenir. Ziya Camilla’yı kaçırır ve Camilla’yı bir paket içinde Cevat’a götürme görevini Şahin’e verir. Ancak Şahin, Cevat’a götürdüğü paketin içinde ne olduğunu bilmez. Şahin paketi İzmir’den, İstanbul’a getirirken Gürkan ve Altan adında iki belalı ile yolu kesişir, onlar yüzünden Cevat’a götüreceği paketi kaybeder. Bu sebeple Şahin hayatının en zor 48 saatini yaşamak zorunda kalır.

Hep Yek 1 full izle

Yerli yapım bir komedi olan Hep Yek filminin yapımcılığını ve dağıtımcılığını Roll Caption firması üstleniyor. Fırat Tanış, Gürkan Uygun, İnan Ulaş Torun ve Gökhan Yıkılkan’ın başrollerinde oynadığı filmin yönetmeni Ali Yorgancıoğlu. Hep Yek’in senarist koltuğunda Alper Erze, Suat Özkan, Bilal Kalyoncu oturuyor. Akula.

Hep Yek 1 izle
Hep Yek 1 izle
Hep Yek 1 izle
Hep Yek 1 izle
Orijinal İsmi Hep Yek
IMDb Puanı 4.2 1,100 votes
TMDb Puanı 4.3 4 votes

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Bright izle
Robot Köpek A.X.L. izle
Deadpool 2 izle
Kaset İşi izle Sex Tape
İrlandalı izle – The Irishman
Sekreter – Secretary izle – Erotik
Body Heat Vucut Ateşi izle
Kayıp Balık Dori izle
Hep Yek 2 izle
Raid izle
The Two Popes izle
A Fall From Grace izle