Video Sources 38 Views

  • VİP HD FASThotstream.club
Jaddi Sardar izle

Jaddi Sardar izle

Sep. 06, 2019India
Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Jaddi Sardar izle Türkçe dublaj Jaddi Sardar full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Jaddi Sardar Film Konusu; İki erkek kardeşin hikayelerini ve birbirlerine karşı olan sevgilerini anlatmadık. Yaşadıkları köy gelenek olarak aile bağları üzerine yemin etmektedirler. Eğer bir kardeş aşık olursa diğer kardeşin görevi kardeşini o kızla evlendirip baldızı olduğundan emin olmasıdır.

Jaddi Sardar izle

Fakat aile büyükleri arasında ki bir olaydan sonra çıkan anlaşmazlık nedeniyle bu iki kardeşin yolları ayrılır. Bu andan sonra her geçen dakikada yanlış anlaşılmalar ve rekabet hissiyatı bu iki kardeşi birbirinden daha da ayırmaktadır. Aralarında ki bu rekabet kardeşlerden birinin hayatının aşkının diğer kardeşle evlenmeye zorlanmasına kadar gider ve asıl kafalardaki soru ise her şeyin yoluna girip girmeyeceğidir.

Jaddi Sardar filmi izle

Her geçen gün biraz daha popüleşen ve kalitesini arttıran Bollywood bu sefer de yer yer yüzümüzü güldürecek kimi zaman bizi hüzünlendirip gözlerimizi dolduracak kimi zaman ise güzel aksiyon sahneleriyle nefesimizi kesecek bir yapıma daha imza atmıştır.

Jaddi Sardar izle
Orijinal İsmi Jaddi Sardar
IMDb Puanı 6 32 votes

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

47 Ronin izle
Bohemian Rhapsody izle
Sabah Ateşi 37.2 Derece – Mavi Betty izle
Müze izle
Gerçeğin Peşinde izle
Çarpışma izle Crash Erotik
Ana izle
The Last Full Measure izle
Nanne Preethse I Love You izle
Beni Tavladın izle You Get Me
Godzilla 2 izle Canavarlar Kralı
Dalgaları Aşmak izle – Erotik