Video Sources 298815 Views

  • Filmci Dayı Vip
  • Tek PARThotstream.club
Parazit izle Parasite Gisaengchung

Parazit izle Parasite Gisaengchung

90 Min.R
Oyunuz: 0
8.2 108
barcelona
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Parazit izle – 2019 Parasite Gisaengchung izle Türkçe dublaj Parazit full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Parazit Film Konusu: Film, birbirinden yapı olarak tamamen farklı iki aileyi konu ediniyor. Ki-taek ve ailesi komple işsizdir ve varoşlarda yaşamaktadırlar. Ki-taek’in oğlu Ki-woo, bir arkadaşının referansı ile çok zengindir.

parasite filmi izle

bir o kadar da saf olan Park ailesinin kızına İngilizce için özel ders vermeye başlar. “Parazit” Ancak bu onlara yeterli gelmez ve maaile Park ailesinin evdeki çalışanlarının adım adım kuyusunu kazarak çeşitli üçkağıtçılıklarla kapağı Park ailesine atmayı başarırlar. Ancak fazla açgözlülükleri ve beleşçilikleri günün birinde başlarına bela olacaktır.
Soydan gelen bir zenginliğe sahip olan Park Ailesi ve diğer tarafta ise maddi yönden hiçbir zenginliği olmayan lakin manevi bir zenginliğe sahip olan, sokak hayatını en ince ayrıntısına kadar bilen Kim ailesi… Hayat şaşırtıcı bir şekilde bu iki aileyi bir araya getirir. Kim ailesi karşılarına büyük bir fırsatın çıktığının farkına varır.

parazit full izle

Ki-woo tarafından manipülasyon üzerine eğitim alan Kim ailesi üyeleri, kısa bir süre içerisinde bu eğitimlerinin getirilerini kullanarak kendilerini Park ailesine kabul ettirirler. Park ailesinin içerisine dâhil olan Kim’ler lüks ve vazgeçilmez hizmetler sunmaya başlarlar. Özetle Park ailesinin maddi zenginliklerini kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaya başlarlar. Park ailesi bireyleri ise bu kurnaz planın farkında olmayan bir şekilde sadece maddi zenginliklerinin keyfini sürüyor ve yavaş yavaş her şeylerini Kim’lere kaptırıyorlar.
Lakin Kim’lerin uygulamakta olduğu bu kusursuz plan, davetsiz bir misafir tarafından tehlike altına girmeye başlar. Artık Kim ve Park aileleri arasındaki ekosistem için tehlike çanları çalmaya başlamıştır.

parazit izle türkçe dublaj. parazit fullhdfilmizledayi. parazit filmini izlemek istiyorum. parasite izle jet. parasite full izle. parasite film izle. parasite izle ok ru. parazit 2019 izle. parazit filmini türkçe dublaj izle. parasite türkce dublaj izle. parasite turkce dublaj full. parasite online ize. fullhdfımizledayi parazit. parasite izle. parasite hd izle. parasite 2019 tr dublaj izle. parasite 2019 izle. parasite. parasit. gisaengchung izle. parazit parasite 2019 full hd izle.
Parazit izle Parasite Gisaengchung
Parazit izle Parasite Gisaengchung
Parazit izle Parasite Gisaengchung
Parazit izle Parasite Gisaengchung
Parazit izle Parasite Gisaengchung
Orijinal İsmi Gisaengchung
IMDb Puanı 8.2 10,982 votes
TMDb Puanı 5.2 125 votes

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar861

Benzer Başlıkları

Kamera – Cam (2018) izle
The Host izle
Baazaar izle
Caligola izle – Caligula
In Bed izle – En La Cama
Racetime – Kartopu Savaşları 2 izle
Who Wants Me Dead – Long Lost Sister izle
Şeytanın Arabası – The Car: Road to Revenge (2019) izle
Zehirli Sarmaşık izle – Poison Ivy
Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı izle
Meg – Derinlerdeki Dehşet izle
Günahkar izle – Original Sin