Video Sources 233918 Views

  • Fragman İzleyoutube.com
  • VİP HD FASThotstream.club
Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe izle

Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe izle

Tarih Yeniden YazılıyorDec. 27, 2019Turkey89 Min.
Oyunuz: 0
8.6 669
barcelona
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Rafadan tayfa 2 izle Rafadan Tayfa Göbeklitepe izle filmin 2 serisi Rafadan Tayfa Göbeklitepe full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Rafadan Tayfa Göbeklitepe Film Konusu; Göbeklitepe’nin keşfi ve devamında yapılan kazılar, tüm dünyada büyük bir heyecana neden olur. Akın, gözlerin Göbeklitepe’ye çevrildiği günlerde Şanlıurfalı arkadaşı Veysi’den gizemli bir paket alır.

Rafadan Tayfa 2 izle

Akın, paketin içerisinden çıkan bakır siniye anlam veremezken Veysi’den gelen bir telefon durumu Rafadan Tayfa Göbeklitepe izle daha da karmaşık bir hale getirir. Panik içerisindeki Veysi, birilerinin peşinde olduğunu söylediği sırada telefon kesilir.

Rafadan Tayfa Göbeklitepe full hd izle

Rafadan Tayfa 2 – Göbeklitepe, Rafadan Tayfa ekibinin, Göbeklitepe’de atıldıkları gizemlerle dolu maceraları konu ediyor. Dünyanın gözü Göbeklitepe’nin üzerindedir. Burada yapılan kazılar büyük yankı uyandırmıştır. Tam da Göbeklitepe’nin ilgi odağı olduğu dönemde Akın, Şanlıurfalı arkadaşı Veysi’den gizemli bir paket alır. Merak içinde paketi açan Akın, paketin içinde ne olduğuna tam olarak anlam veremediği bakır bir sini bulur. Paketi aldıktan sonra Veysi’nin panik halinde Akın’a ulaşması ve peşinde birilerinin olduğunu söylemesi, Akın’ın kafasını iyice karıştırır. Siniyi gören Rafadan Tayfa ekibi, kısa sürede sininin Göbeklitepe’yle ilgili olduğunu anlar ve onu Göbeklitepe’nin kaşifi Başkan Amca’ya göstermeye karar verir. Ekip, hem siniyi Başkan Amca’ya göstermek hem de Veysi’yi bulmak için Şanlıurfa’ya doğru macera dolu bir yolculuğa çıkar.

rafadan tayfa göbeklitepe full hd izle. Rafadan Tayfa Göbeklitepe izle Full HD tek Parça. rafadan tayfa göbekli tepe. Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe izle. rafadan tayfa göbekli tepe izle full. raaafadan tayfa gobekl tepe. rafadan tayfa gobeklitepe full izle. Rafadan Tayfa Göbeklitepe Full izle Türkçe Dublaj. Rafadan Tayfa Göbeklitepe Full izle Türkçe Dublaj Tek Parça. rafadan tayfa göbeklitepe izle full. rafadan tayfa göbeklitepe türkçe dublaj full izle hd. rafadan tayfa göbeklitepe. rafadan tayfa göbekli tepe türkçe dublaj izle. Rafadan tayfa göbekli tepe sinema filimi full izle. rafadan tayfa göbekli tepe izle full türkçe. rafadan tayfa gobekli tepe full izle. rafadan tayfa göbekli tepe full hd izle. rafadan tayfa göbekli tepe full dublaj izle. rafadan tayfa gobekl tepe. Rafadan tayfa 2izle. Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Full izle. rafadan tayfa göbeklitepe türkçe dublaj izle.
Orijinal İsmi Rafadan Tayfa Göbeklitepe
IMDb Puanı 5 7 votes
Paylaşımlar668

Benzer Başlıkları

300 Spartalı izle
Deadpool 2 izle
LEGO DC: Batman – Family Matters izle
Oyuncak Hikayesi 2 izle
Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn izle
Arif V 216 izle
Şrek 4 Sonsuza Dek Mutlu izle
Kayıp Balık Dori izle
Alpha – Alfa Kurt izle
Yıldızlararası izle
9 Animasyon filmi (2009) izle
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 izle