Video Sources 250730 Views

  • parazit Türkçehotstream.club
Parazit izle 2019- Parasite Gisaengchung

Parazit izle 2019- Parasite Gisaengchung

Jan. 01, 2020Guney Kore90 Min.R
Oyunuz: 0
8.4 85
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Parazit izle – 2019 Parasite Gisaengchung izle Türkçe dublaj Parazit full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Parazit Film Konusu: Film, birbirinden yapı olarak tamamen farklı iki aileyi konu ediniyor. Ki-taek ve ailesi komple işsizdir ve varoşlarda yaşamaktadırlar. Ki-taek’in oğlu Ki-woo, bir arkadaşının referansı ile çok zengindir.

parasite filmi izle

bir o kadar da saf olan Park ailesinin kızına İngilizce için özel ders vermeye başlar. “Parazit” Ancak bu onlara yeterli gelmez ve maaile Park ailesinin evdeki çalışanlarının adım adım kuyusunu kazarak çeşitli üçkağıtçılıklarla kapağı Park ailesine atmayı başarırlar. Ancak fazla açgözlülükleri ve beleşçilikleri günün birinde başlarına bela olacaktır.
Soydan gelen bir zenginliğe sahip olan Park Ailesi ve diğer tarafta ise maddi yönden hiçbir zenginliği olmayan lakin manevi bir zenginliğe sahip olan, sokak hayatını en ince ayrıntısına kadar bilen Kim ailesi… Hayat şaşırtıcı bir şekilde bu iki aileyi bir araya getirir. Kim ailesi karşılarına büyük bir fırsatın çıktığının farkına varır.

parazit full izle

Ki-woo tarafından manipülasyon üzerine eğitim alan Kim ailesi üyeleri, kısa bir süre içerisinde bu eğitimlerinin getirilerini kullanarak kendilerini Park ailesine kabul ettirirler. Park ailesinin içerisine dâhil olan Kim’ler lüks ve vazgeçilmez hizmetler sunmaya başlarlar. Özetle Park ailesinin maddi zenginliklerini kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaya başlarlar. Park ailesi bireyleri ise bu kurnaz planın farkında olmayan bir şekilde sadece maddi zenginliklerinin keyfini sürüyor ve yavaş yavaş her şeylerini Kim’lere kaptırıyorlar.
Lakin Kim’lerin uygulamakta olduğu bu kusursuz plan, davetsiz bir misafir tarafından tehlike altına girmeye başlar. Artık Kim ve Park aileleri arasındaki ekosistem için tehlike çanları çalmaya başlamıştır.

Parazit izle 2019- Parasite Gisaengchung
Parazit izle 2019- Parasite Gisaengchung
Parazit izle 2019- Parasite Gisaengchung
Parazit izle 2019- Parasite Gisaengchung
Parazit izle 2019- Parasite Gisaengchung
Orijinal İsmi Gisaengchung
IMDb Puanı 8.2 10,982 votes
TMDb Puanı 5.2 125 votes

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar738

Benzer Başlıkları

Bad Boys: 3 for Life izle -Çılgın ikili 3
Şuursuz Aşk izle
Saaho izle
V for Vendetta izle
Anatomy of Hell – Cehennem Anatomisi izle
Parmanu Pokhran Hikayesi izle
Venom Zehirli Öfke izle
Body Heat Vucut Ateşi izle
Ken Park izle Erotik
Irréversible – Dönüş Yok izle Erotik
Zindan Adası – Shutter Island izle
Kırk Yalan izle