Yerli Komedi Film İzle - 2016
Genel

Yerli Komedi Film İzle - 2016

2016 yılı, Türk sineması için oldukça komik ve eğlenceli bir yıl oldu. Birbirinden başarılı yerli komedi filmleri vizyona girdi ve izleyicileri kahkahalara boğdu. Eğer siz de keyifli bir film izlemek istiyorsanız ve tercihinizi yerli komedilerden yana yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! İşte size 2016 yılında izleyebileceğiniz en iyi yerli komedi filmlerinin bir listesi...

1. Patron Mutlu Son İstiyor: Cem Yılmaz'ın başrolünde yer aldığı bu film, sizi kahkahalara boğacak ve birbirinden komik sahnelerle dolu bir maceraya sürükleyecek.

2. Düğün Dernek 2: Sünnet: İlk filmin büyük beğeni toplamasının ardından çekilen devam filmi, yine güldüren hikayesiyle izleyicileri gülmekten kırıp geçirecek.

3. Polis Akademisi Alaturka: Polis Akademisi serisinin yerli versiyonu olan bu film, genç ve başarılı oyuncu kadrosuyla izleyicileri güldürmeyi başarıyor.

4. Dedemin Fişi: Şahan Gökbakar'ın başrolde yer aldığı bu film, yaşlı bir dedenin fantastik maceralarını konu alıyor ve izleyiciye unutulmaz bir komedi deneyimi sunuyor.

5. Osman Pazarlama: Şahan Gökbakar'ın yine başrolde yer aldığı bu film, Osman karakterinin şaşırtıcı maceralarını anlatıyor ve izleyicileri gülmekten kırıp geçiriyor.

6. Celal ile Ceren: Sertaç Akkaya ve Şahan Gökbakar'ın başrolünde yer aldığı bu film, aşk, komedi ve macera dolu bir hikaye sunuyor.

7. Kardeşim Benim: Murat Boz ve Ahmet Kural'ın başrolde yer aldığı bu film, iki kardeşin arasındaki komik ilişkiyi konu alıyor ve izleyicileri kahkahalara boğuyor.

8. İftarlık Gazoz: Yerli komedinin usta isimlerinden olan Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği bu film, küçük bir çocuğun maceralarını konu alıyor ve izleyicilere hem güldüren hem de düşündüren bir hikaye sunuyor.

Bu listede yer alan filmler, 2016 yılında vizyona giren ve izleyicileri kahkahalara boğan en iyi yerli komedi filmleridir. Eğer biraz eğlenmek istiyor ve gülmek istiyorsanız, bu filmleri kaçırmamanızı öneririm. Keyifli seyirler!

Henüz hiç yorum yapılmadı.
Yorum Yap

Son Paylaştığımız İçeriklerden Öncelikli Haber Almak İstermisiniz?

Hemen E-Posta Abonesi Olarak Son Yazıların E-Posta Adresinize Gelmesini Sağlayabilirsiniz.